KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12702371

nr 1270 2371

Agneta Swidén

(f. 1926), Sverige

Blandteknik, Träd. Signerad, daterad -72. Motivet: 36x25 cm

Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:16:22

26/8 20:09:19 1      Vinnande bud

Agneta Swidén

Läs mer om Agneta Swidén